506 195 563 marcin.wlazlo@wp.pl
Zaznacz stronę

O nas

kilka słów o naszej firme

Firma TARSPRZęG

 

TARSPRZĘG – profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży usług motoryzacyjnych.

Na rynku działamy od 1991r. Zajmujemy się profesjonalną regeneracją tarcz i docisków sprzęgieł do większości marek i modeli samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych jak również ciągników, maszyn rolniczych oraz wielu innych urządzeń przemysłowych.

Sprzęgło to element eksploatacyjny, który po pewnym czasie zaczyna się zużywać. W trakcie normalnej eksploatacji sprzęgło przejeżdża średnio około 120 do 180 tysięcy kilometrów jednak wraz ze wzrostem mocy silnika samochodu oraz sposobu prowadzenia pojazd przebieg ten maleje.

Agresywna jazda, ruszanie z piskiem opon, nie dociskanie sprzęgła do końca podczas zmiany biegów a także jazda na półsprzęgle z  całą pewnością przyspieszą konieczność wymiany lub naprawy sprzęgła.
Niestety, jego wymiana bywa czasami bardzo droga, głównie ze względu na koszt nowych części. Na szczęście można to zrobić taniej, oddając zużyte sprzęgło do regeneracji.

Jeśli jeździsz w ekstremalnych warunkach terenowych, uwielbiasz dynamiczną jazdę, pojawia się problemy np. ze ślizgającym się sprzęgłem, zgłoś się do TARSPRZĘG i ciesz się w pełni sprawnym, bezpiecznym samochodem.

Nasi fachowcy sprawdzą co się dzieje, wybiorą najlepsze rozwiązanie i przedstawią cennik naprawy.
Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Dysponujemy nowoczesnym warsztatem oraz wysoko wyszkoloną kadrą pracowników.

Nasz serwis oferuje szeroki wachlarz usług regeneracji podzespołów:

  • Regeneracja tarcz sprzęgłowych
  • Regeneracja docisków sprzęgłowych
  • Regeneracja kół dwumasowych
  • Szlifowanie kół zamachowych
  • Toczenie tarcz i bębnów hamulcowych
  • Regeneracja szczęk hamulcowych
  • Nitowanie oraz klejenie okładzin hamulcowych

Regeneracja oryginalnej części jest zdecydowanie lepsza niż zakup taniego zamiennika pochodzącego od przypadkowego producenta.

Jeśli zregenerowane sprzęgło ma posłużyć kolejne dziesiątki lub nawet setki tysięcy kilometrów, regeneracja musi zostać wykonana przez specjalistów, na najwyższym poziomie i przy użyciu bardzo dobrych materiałów.

Jako profesjonaliści stale podnosimy swoje kwalifikacje, wykorzystujemy najnowsze technologie oraz dbamy o wysoką jakość świadczonych usług.

Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały posiadające unijne certyfikaty, takich renomowanych firm jak: LUK , RAYBESTOS, SAULEDA, SACHS.

Zadzwoń !!!